T5 FÉNYCSŐ

12715
Értékelés 

A Kanlux T5 fényforrások egy- és háromsávos fénycsövek. Az alacsony energiafogyasztás és a hosszú élettartam (10.000 óra) a fényforrás előnyeihez tartoznak.

Változatok
826 HUF
Adóval együtt
Mennyiség

Leírás
Fényerősség [lm] Fényforrás élettartama [h]
T5 8W 688 10000
T5 13W 1118 10000
T5 14W 1204 20000
Termék részletei
12715

Adatlap

Fényforrás színe
Neutrál fehér
Foglalat típusa
G5
Vélemények

Jelenleg nincs vásárlói vélemény.

Írja meg véleményét

T5 FÉNYCSŐ

T5 FÉNYCSŐ

A Kanlux T5 fényforrások egy- és háromsávos fénycsövek. Az alacsony energiafogyasztás és a hosszú élettartam (10.000 óra) a fényforrás előnyeihez tartoznak.

Írja meg véleményét
4 hasonló termékek ugyanazon kategóriában:

Cikkszám: 33210

Márka: KANLUX

T8 LED GLASSv4

Ismertető(k): 0

A Kanlux T8 LED GLASS egy jól ismert és bevált fénycsőcsalád, amely a fényt egyenletesen kibocsátó, tejes üvegtestbe helyezett, nagy hatékonyságú LED-diódákból áll. A T8 LED GLASSv4 legfontosabb jellemzői a kiváló minőségű kivitelezés és a legjobb anyagok alkalmazása. Ezen felül ezek az egyedülálló LED fénycsövek 3 év garanciával és akár 160 lumen/watt...

Ár 2 362 HUF
Bővebben
Raktáron

Cikkszám: 10671

T1U KOMPAKT FÉNYFORRÁS

A Kanlux T1U egy nem integrált kompakt fényforrás, amelyet magas élettartam (8000 óra) jellemez. Az alacsony energiafogyasztás mellett elért magas fényáram által energiatakarékos világítási megoldásnak bizonyulnak a G23 foglalattal rendelkező lámpatestek számára.

Ár 686 HUF
Bővebben
Raktáron

Cikkszám: 10661

T2U KOMPAKT FÉNYFORRÁS

A Kanlux T2U egy nem integrált kompakt fényforrás, amelyet magas élettartam (10000 óra) jellemez. Az alacsony energiafogyasztás mellett elért magas fényáram által energiatakarékos világítási megoldásnak bizonyulnak a G24q foglalattal rendelkező lámpatestek számára.

Ár 762 HUF
Bővebben
Raktáron

Cikkszám: 12660

KANLUX DD PATKÓ FÉNYCSŐ

A Kanlux DD egy GR10q kompakt patkó fénycső család. Az alacsony energiafogyasztás mellett elért magas fényáram által energiatakarékos világítási megoldásnak bizonyulnak az ilyen foglalattal rendelkező lámpatestek számára.

Ár 1 041 HUF
Bővebben
Raktáron